oudwwijk
Digitaal erfgoed

Openbare U.L.O.Dingstraat

Opgericht: 8 september 1952
Hoofd:D.Broekhuizen
Dingstraat



Opvolger van D.Broekhuizen werd J.Brust (Juli 1964).

In 1968 werd door de Mammoetwet het Openbare MAVO.
Later werd het een onderdeel van de Rijksscholengemeenschap.

In 1996 werd de school aan de Dingstraat gesloopt.

1953
1956 -1957
Annie Walvoort, Wim Schreurs, Evi Sonderen, Joke menting, Coba Bongen, Hermien Boeijink, Willemien Oortgiese, Ineke Sellink, 
Gerrit Meijnen, Tinek Schonewille, Jo Hoornenborg, Rikie Navis, Nanny Toebes, Minie Oonk, Nelly Drenth, Annie Wentink,  Marjolein Dalhuizen, Emmy Raven,  Jopie Schreurs, Ditie Wiggemans, Geri Hoytink, te Gronde, Herman te Wieske, Herman van Gelder
1957-1958
oa Nannie Toebes, Janny Lubbers, Jo Hoornenborg, Mini Oonk,Gerrie Hoitink,Jannie Starink, Nellie Drenth, Emmy Raven,Wim Schreurs,
Gerrit Meijnen, ? Peters,Rinie Betting,Fokke Visser,Johan te Gronde.Rudie ? Willemien Uwland.
1965 -1966 
Bert ter Horst, Jeanet Jentink, Dick de Jeu, Gerrit van de Kempe, Ina Krosenbrink, Jan Lammers, John legters, Jan Marwa, James Mol, 
Ine Samberg, Rudie Scholten, Mieke Siebelink, Olga Siebelink, Marga Sikkink, Wilna Slotboom, Teo Vlieg, Jan de Vries, 
Joke Weeda(Stemerdink), dhr. Broekhuizen, Tammie Cantervisser, Marlies Goedvree, Hans de Heer, Annelies ter Horst
U.L.O 1966 – 1967
Wilma Herberts, Klaas Hoekstra, Jan Kolsté, Helma Lammers, Riet ter Maat, Herman Mekking, James Mol, Wilhelmien Nijenhuis, 
Ineke Oonk, Eef Peters, Wim de Ridder, Hermien Slotboom, Joke Slotboom, Lidy Uwland, Marinus (René ) Voogd, Margot ter Wheme, 
Gonny de Wit, Ineke Wolsink, Janny van Albeslo, Hans van Amersfoort, Lydie Beijers, Ina Brethouwer, Ineke Das, Klasseleraar dhr. Blaauw,
Sonja Goorhuis, Trudy ter Haar
U.L.O 1967 -1968
Nico van der Henst, Bert ter Horst, Jeanet Jentink, Gerrit van de Kempe, Jan Lammers, …. Lusink, Rob Marschall, Hans Mentink, 
…. Pennings, Frits Postma, Henk Rösken, Rudie Scholten, Gerrit Swienink, Hans Tenkink, Joke Weeda(Stemerdink), 
Minie Woordes, Bert Assink, dhr. Van der Bij, Wim Bruntink, Lydia Buunk
U.L.O 1967 -1968
Inge van der Elskamp, Marlies Goedvree, Eddie Grotenhuis, Ine Jansen, Dick de Jeu, Margriet Koster, Ina Krosenbrink, Jan Lammers, 
Langjouw, Jan Marwa, Herman Mekkink, Bert Peters, Sinie Reesink, Rob de Ridder, Ine Samberg, Paul Vis, Ineke Vlieg, Theo Vlieg, 
Diana Zweverink
U.L.O 1968 – 1969
Jos Ars, Jannie van Eerden, René Klaver, Erik Kubbe, Jan te Kulve, Hans Rengeling, Martin Ribbink, Tineke Slats, Ger de Vries,
Marion Geerdes, Jan Albert Wormgoor
U.L.O 1969 -1970 
Henny Honders, Annelies ter Horst, Alfred Jansen, Jan Jansen, Joke te Kolstee, Berto van Laar, Hans Lammers, Herman Maas,
Marianne Müller, Marianne Oonk, Joke te Pas, Hans Rengelink, Martin Ribbink, Annie te Selle, Tineke te Selle, Margreet Tenkink,
Jo Verink, Tonny Willink, Jos Ars, Anneke Bloem, Ans Boenk, directeur Brust, Henny Droppers, Eckhard Dulfer,Corry Fukkink,
Loes Gernaat, Dorrie Heesen, Eline Heyman
ULO 1958-1959
Bovenste rij v.l.n.r.
Hennie Wevers, Jan Putto, ?? , Ineke Veldboom, Jan Lichtenberg, Martha Lubbers, Jerry van Suilichem, Meester van Vuurre, Ans Boeijink?, te Roller?, Hannie Slotboom?, Lenie Nijkamp, Mini Siebelink, Tine te Pas, Ine Mensink.
Tweede rij v.l.n.r.:
Henk Toebes, Esselink?, Annie Heijnen, Liesje v.d. Lier, Truus Braakhekke, Ineke Willemsen?, Grevink(v)?, Willy Lammers, Garvelink (v)?, Jan Kuenen, Maaike Monster, Annie Stemerdink, Herbert Jansink.
Onderste rij v.l.n.r.:
Henk Berenschot, Bennie Boesveld, Gerrit Pampiermole, Ben Roerdinkveldboom, Joost Warring, Hein Willekes, Gerrit Konings, Gerrit Hijink, Herman van Engeland, Rinus Rits, Wim Buunk, Wim Huiskamp


Lees verder

R.K. U.L.O.-M.U.L.O.-M.A.V.O.


ST.JACOBUS ULO
Opgericht: 2 Januari 1932
Hoofd: F.A.Horsthuis
Jeugdkerkstraat

22 MEI 1931

AANBESTEDING 

ZATERDAG 30 Mei e.k., des namiddags 3 uur, zal in Hotel “Stad Munster” te Winterswijk worden aanbesteed:

HET BOUWEN VAN EEN R.K. U.L.O. SCHOOL OP DEN BALINKESCH TE WINTERSWIJK

Bestek en teekening zijn tegen betaling van f 10,0 per stel (restitutie f 7,- ) verkrijgbaar ten kantore van den Architect en liggen voor loodgieters, smeden en schilders in genoemd Hotel ter inzage
Winterswijk, Mei 1931

De Architect, J..v.d. Schaaf 

Opvolger van F.A.Horsthuis werd A.Lavalaye op 31 augustus 1954.

ST.JACOBUS ULO (verhuizing)
Opgericht: 30 augustus 1965
Hoofd: A.Lavalaye
Pronsweg

Per 1 augustus 1968 door invoering Mammoetwet werd de naam veranderd in R.K.MAVO.

Opvolger van A.Lavalaye werd G.J.Leus op 1 augustus 1968.
Dhr. Leus bleef tot 1 augustus 1978 en werd directeur van een MAVO te Borne.
J.A.Slaghekke werd de opvolger van Leus.

RK. ULO -RK. MAVO 1964- 1965
Staand v.l.n.r.: Coleta Elschot, Joop Kothuis, Marga Gralike, Wim te Brinke, Alfons Wormskamp, Lidwien Roeling, Ria te Molder, Johan Beckers,
Anneke Rotering, Gerard Storck.
Tweede rij v.l.n.r.: Ria Visser, Joke Smit, Leo Ouwersloot, Gerda Ophof, ?????, Mirjam Timmerhuis.
Onderste rij v.l.n.r.: Gerard van Swaay, Hans te Brinke, Rob Overkamp, Herman Ubbink, Pim Thamer.
RK. ULO -RK. MAVO 1966 – 1967
 Bovenste rij v.l.n.r.: Anton Ophof, Lidwien Roeling, Wout van Os, Erna Froeling, Harrie Reimering, Gerard Storck
Tweede rij v.l.n.r.: Anneke Rotering, Elli Luttikholt, Ria te Molder, Alphons Wormskamp, Gerda Ophof, Henk Breukers, Theo Lurvink, 
Dhr. Lavalaije
Derde rij v.l.n.r.Joke Nakken, Johan Harbers, Miriam Timmerhuis, Jos Weeber, Coleta Elschot,  Johan Krabben, Hans te Brinke
Onderste rij v.l.n.r.: Gerard van Swaay,Herman Ubbink, Stef Meeuwsen, Leo Ouwersloot, Tonnie Froeling, Toon Lepoutre.
R.K. MAVO 1970 – 1971
Bovenste rij v.l.n.r.; Mevrouw Albers, Gerard Harbers, Peter Zieverink, Ron Krabben, Lia Overkamp, Lucie Schurink, Astrid Overkamp, Yvonne Smeek, ??????
Tweede rij v.l.n.r.: Hans Ubbink, ?????, Bertie de Bruyn, ??????, Frans menting, Michiel Halleriet, Jacqueline Vulker.
Onderste rij v.l.n.r.: Andre Gijsbers, Karin van Druenen , ?????,?????, Marijke Menting, ?????
R.K. U.L.O -R.K. MAVO 1970 – 1971 
Dhr. Albers, Irma Elsinghorst,José Harbers,Anette van Kessel, Aloys Lurvink, Martin Meekes, Daniëlle Mol, Jos te Molder,Gerard Nobe,
Ria Pierik,Gerard Reijers,Marjo Schrauwen,Marlies Schurink, Paul Schurink, Désirée Tiggeloven, Anita Top,Marja Ubbin, Rita Veldkamp,
Hein Buying, Paulette Warmerdam, Rita Weeber, Sjoerd vd Werff, Albert Witte
Bovenste rij v.l.n.r.; 
Dhr. Leus, Dhr.Derksen, Dhr.Marijnusse, Harrie Frerichs, Andre Gijsbers, Hans Tenbergen, Lia Overkamp, Elly Wellink, Hendrie Berendsen, Christiane Holkenborg, Andre Sterenborg, Wilma Buil, Wilma Ophof, Joost Doevelaar, Dhr. Bik, Dhr. Albers, Dhr. Roelink, Dhr.van Soldt
Tweede rij v.l.n.r.: Peter Zieverink, Frank Wiegerink, Harrie Storck, Yvonne Konings, Jaqueline Vulker, Anita Olthof, ???????,?????, Astrid ? , Astrid Overkamp.
Onderste rij v.l.n.r.: ??????, Gerard Harbers, Wim Ophof, Jose Haeke, Ron Krabben, Wilma Theissen,  Riet Elschot, Miranda Gijsbers, Boudewijn de Vries, Erwin v.d. Berghe.
R.K.Mavo 1976-1977
Bovenste rij v.l.n.r.: 
Meneer Derksen, Rosemarie Peters, John v.d. Wielen, ? Frielink, Ruud van Zutphen, Monique Krake, Paul Kramer, Stella Koldewey, 
Pierre Trienes, Jos Wensink, Wout Roumaat, Sander van Koot, Leon van Schijndel, John Kamphuyzen
Tweede rij v.l.n.r.: Clarie Westerveld, Herriet Wubbels, Geno van Lith, Annemarie ter Hart, Desiree Huiskes, Gerald Welling, Marcel Geelink
Onderste rij v.l.n.r.: Annemarie Reyers, Yvonne te Brake, Anita Scholten, Hennie Verwaayen, Jos Betting,  Tonnie Broker



Lees verder

Technische school

Opgericht: 25 September 1907
Hoofd: P.Brittijn
Prins Hendrikstraat

1921

Directeuren:
P.Brittijn 1907-1937
L.Boogert 1937-1958
G.Vooijs 1958-

1921
1929-1930
Lts Plm. 1950
V.l.n.r. bovenste rij: Theo van Lier, Theo Streek, N.N., Gerrit Renskers, Jan Meerdink, Ter Hart
V.l.n.r. midden:  Freddie Kwak, Speekhout, Joop Vreeman
V.l.n.r. onderste rij: Martie Grevers, Wim Veerbeek, Johan Hietkamp, Hans van de Meijden
Lts Electrotecniek1946 -1947 
Richart van der Berg, Henkie Boeijnk, Appie Goosens, Bram Hesselink, Arie Huls, Gerrit te Kronnie, Gerrit Meerdink, Meester  Meijers, 
Wim Meinen, Hennie Prins, Marius van der Schaaf, Jan Slotboom, Henk Speelberg, Gerrit Spieker, Bennie Wamelink, 
Wolter Adolf Waslander
Technische School 1962-1963 Klas 1A
Bovenste rij v.l.n.r.:
Halleriet, Roelof Elzinga, Theo de Grave, Bertus Bultman
Tweede  rij v.l.n.r.:
Willy Fiering, Wim Frenken, Hans Grevink, Gerrit Hamer, Freddy van Dalen, Joop Bruil.
Eerste rij v.l.n.r.:
Meester Jan Krosenbrink, Henk Beernink, Bertie Geerdink, Chris Becks, Theo Brokotter, Hans Vroom, Hugo Annevelink, Hans ter Burg, 
Gerrit Enting, Harry Busman
Lts 1968 -1969 
Henk Geerdes, Jan ter Haar, Johan te Kortschot, Johan Krabben, Bert te Kulve, Dhr. Vruggink, Rene de Weerd
Lts Consumptie- techniek 1975 -1976
Erik Beestman, George Berendsen, Wim Bröcker, Geert te Brummelstroete, Geert Dunnewold,  Wim Geurink, Martin ten Hagen, 
Arjan Haverkamp, Alex van ’t Hooft, Wim Kraaijenbrink, Henk Lobart, Hans Meinen, Gerrie Meulenbeek, Wilfried Ribbers, Rob van Schaijk, 
Nico Vonhof, Dhr. van der Walle,  Frank Weeber
Lts 1965 -1966 
Bovenste rij v.l.n.r.:
Bert Velthuizen, Harry Kremer, Guus Holthausen, Gerard Halink, meneer Geensen, Ferdinand ten Damme,  Hans van Eeten. 
Tweede rij v.l.n.r.:
Herman Meenink, Hans ter Burg, Joop Bruil, Rinus Hesselink, Henk Rauwerdink, Rimmert Ooiink, Ben Stemerdink.
Eerste rij v.l.n.r.:
George Wessels, Gerrit Lebbink, Appie Klomps, Jos Westerhof, Bertus Bultman,  Arend Vos, Arnold ten Brinke.
Lts 1966 -1967 
Johan Jansen, Johan te Kortschot, Johan Krabben, Bert te Kulve, Bert Lammers
Lts 1975 – 1976
Theo Plekenpol, Andre Stemerdink,Henk oortgiese, Peter Sperwien, Geert Ubbink, Erik te Selle, Andre Wientjes, Dirk Vruggink, Geert Vreeman,Bart Mengers, Geert Oberink, Bert Stemerdink, Ronnie Hallers, Erik Nijenhuis, Geert Oosterholt, Juul Pierik, Renee Simmelink,
Wim te Slippe, Ronald Wientjes


Lees verder

H.B.S.-R.H.B.S.-R.S.G.

Opgericht: 13 Oktober 1870
Hoofd: R.E.de Haan
Zonnebrink

Foto: Hans Tenbergen

16-09-1870
Benoeming Personeel:
R.E.de Haan, directeur en leraar scheikunde, natuurkundem dier-en plantkunde, staatshuishoudkunde en boekhouden
J.Jurling, wiskunde en lijntekenen
E, Zuidema, Geschiedenis en aardrijkskunde
C.van Kempe Valk, Nederlands en Engels
J.W.Schepers, Duits en schoonschrijven
H.J.Wansink, Frans
G.W.Schut, handtekenen en gymnastiek

13-10-1870
Cursus begint met 29 leerlingen en 7 leraren.

17 AUGUSTUS 1895 , Alg.Handelsblad

H. B. S. te Winterswijk.
Woensdag en Donderdag is het feest ter eere van het 25-jarig bestaan der Rijks Hoogere Burgerschool te Winterswijk gevierd.
Eenige oud-leeraren en vele oud-leerlingen waren van elders overgekomen.
In de versierde zalen van het gebouw der Vereeniging had zich Woensdagavond eene overtalrijke menigte van leeraren, leerlingen en belangstellendenverzameld.
Na een welkomstgroet door den voorzitter der feestcommissie, schetste de directeur der R.H.B.S., de heer R. E. de Haan, het streven en werken der school en ging aan de hand der historie haar ontstaan en ontwikkeling na.
Hierna werd door den voorzitter der feestcommissie, den heer A. Willink, met een toepasselijkk woord aan ieder der vier leeraren, die van het begin tot heden aan de school werkzaam zgn, de heren R. E. de Haan, C. van Kempe Valk, J. W. Scheper en G. W. Schut,eene herinneringsmedaille uitgereikt, waarbij het publiek door hartelijke bijvalsbetuigingen telkens
van zijne ingenomenheid blijk gaf.
Vervolgens werd door de zangvereeniging “Caecilia” eene door den heer R. E. de Haan vervaardigde gelegenheidscantate, getoonzet door den heer J. Cöllen, op verdienstelijke wijze ten gehoore gebracht.
De volgende nommers van het rijke programma, tableaus, marmergroepen, kamergymnastiek, carré geweer on muur op de sabel, hadden eveneens een welverdiend succes.
In de pauzes deed de muziek van fanfaregezelschap “Euphonia” zich hooren. Er heerschte eene vroolijke, opgewekte stemming.
Donderdag werd door de “Dortmunder Kapelle” in den tuin der sociëteit “De Eendracht”, eene matinee gegeven, waarna zich een honderdtal feestvierenden in de versierde gymnastiekzaal der R.H.B.S. aan een feestmaaltijd vereenigden.
Het feest werd met een concert door dezelfde kapel, gevolgd door een geanimeerd bal, besloten.
De feestviering, die in alle opzichten uitmuntend slaagde, werd door goed weder begunstigd.

De oudeste foto van de H.B.S.
1896

1897:
I.v.m.ziekte R.E.de Haan nieuwe directeur O.ten Have (leraar sinds 1891 aldaar).
Opgevolgd 1907 door A.Landman.

12 januari 1899, Alg.Handelsblad

1912-1913: 5- jarige HBS

H.B.S 1921
Directeur A.Landman
1922
HBS Zonnebrink 1924
V.l.n.r. achterste rij met later beroep: Johan Postma (hoogleraar Z.A.) Denies Klinkenberg (belastinginspec.) Jansen (kantoor), Stouten, Ab Weenink (winkel Varsseveld) Jan Woordes (batavier) Ten Haken (dierenarts)
Tussenrij: Dien te Vrugt, Beby Brittijn, Frits Prakke (ingenieur), Zus van Schothorst (arts) Overmars, ?
Voorste rij: Ruwhof (kantoor), Willemien Pleiter Keetje Fleischer, Max Euwe, Fraukje de Vries
1928
28 februari 1929, Telegraaf
1942
16 februari 1942, Alg.handelsblad
1943
Leraren H.B.S. 1943
Zittend v.l.n.r.:
Mej.G.K.J.Vergeer, Tj.Hoogeveen,W.van Ravenhorst, W. Grooters, J.Dijkstra 
Staand: 
P.van der Hoeven (concierge), W.F.Andriessen, D.B.Woudstra,Th.A.J.de Wit, J.Floor, S.Dijkman,J.C.de Vries,M.J.van Dugteren, R.Kamman,A.J.M.Rault, C.J.Jellema,J.Dijk (amanuensis)
Ontbrekend: A.Kater en E.Wiechers. 
Kater zat in krijgsgevangenkamp en Wiechers in concentratiekamp.

1 januari 1948: Tj.Hoogeveen directeur

1954-1955

1967: Directeur: P.Glazenburg

1971: Rijksscholengemeenschap Hamaland

1973 – 1974
Gerdi Bolk, Geert te Brummelstroete, Wilna Bultman, Ria ten Damme, Berty ten Dolle, Joop ten Dolle, Anneke van der Glas, 
Thea Heijnen, Jeanet Hesselink, meneer Holsheimer (muziekleraar), Herman Houwers, Herman Kappers, Kees Koorevaar, 
Eric Laar, Jan Oonk, Rianne Oonk, Mia Poppink, Gerrie Rauwerdink, Eric de Roos, Jan de Roos, Willy de Roos, 
Betty Samberg, Josien te Selle, Jan Stemerdink, Jenny Stemerdink, Jan Toebes, Liselotte Wessels
1969 -1970
Freddie Beckmans, Hans van der Valk, Dick Salemink, Bert Berenschot, Julie Levert,Ben te Bokkel, Erna ter Hart, Anja Pleiter, Karel Boesveld, Gerard Oonk, Silvia van der Hout, Johan Jongstra, Piet van Lith, Willemien Damkot, Dennis Gilman en Gert Jan Bannink.
1969 – 1970
Els Assink, Anja Baks, Ria Beskers, Jolanda Burbank, Erik van Ewijk, Ineke Holders, Durske Jacobs, Jannie Kolstee, 
Dhr. Kees Kraaijenbrink, Erik Krosenbrink, Joop ter Linde, Peter Meerdink, Nellie Nota, Elly Pleiter, Kees Schieven, Henk te Selle, 
Dineke Sonderen, Ina Stegehuis
1969 -1970
Frans Beemers, Rob Bloem, Geert-Jan de Boer, Mieke Boersbroek, dhr. Brust, Rene Bults, Els Buunk, Loes van Dam, Yvonne Deunk, 
Bertus ten Dolle, Janette ten Dolle, Jenny Geelink, Gerard Hagen, Ben Heinsbroek, Wim Hummel, Dorette Kiekenbosch, 
Tom Klein Langenhorst, Peter Meijnen, Josien Nijhof, Christien Oonk, Hennie Oonk, Ineke Oonk, Ineke Oortgiesse, Werner Rauwerdink, 
Dick Rijks, Deli Schreurs, Ans Slots, Willy Smit, Josje van de Vange, Gerhard Zweers
1971- 1972
Paulien van Dam, Harte Hartlief, Bennie Heinsbroek, Bert Hemink, Karin Heutink, Hennie Willemsen, Sandra Zitter, Arie van het Hoog
Wim Hummel, Mieke Jansen, Gerrie Meijnen, Peter Meijnen, Bianca Olierook, Helmie Reurslag, Stef van Rhoon, Rene Sanders
Annet Smit, Cora Stuivenberg, Hans van der Valk, Josje van de Vange,  Rene Sanders, Wim Hummel.
1976 -1977
Erik Bemers, Erna Blekkink, Willemien Bos, Annet Damkot, Dhr. C. Ehlers, Fredo Pen, Jolanda Roerdink, Ria te Selle, Erik Sellink
Ria te Slippe, Axel Stemerdink, René Stemerdink, Wiljo Tuenter, Rita Wassink, Erik Wiggers, Ronnie Wiggers, Harry Emous,
Henk Goossens, Theo Harbers, Helma Heesen, Udo Heesen, Hetty Hijink, Willie te Kortschot, Freddie Kruisselbrink, René Laar, 
Ronnie van der Leij, Ernie te Lindert, Wilma Nijenhuis, Geert Oonk

2002: Mevr.H.Koster, directeur

Lees verder

Jan Ligthartschool

Opgericht:
Hoofd: H.J.Nuys
Sleeswijkstraat

1954
1954
1954
1954
1954
Jan Ligthartschool 1952 -1953 
Leni Riggelink, Joke te Wieske, Rieki Siebelink, Ada Aalders, Lenie Asscher, Dinie Oonk, Meester Nuys, Herman Hogeboom, Geert Boxem,
Gerrit Aarnink, Bertus Vervelde, Wim Oonk, Theo Pleiter, Gerrit Abbink, Meester Heesen, Jan te Kortschot, Gerrit klein Starink, Jan Wormgoor,
Bertus Kolstee, Henk Samberg, Gerrit Piepers, Johan ten Dolle, Henk Speekhout, Louis Blömer, Jan ten Veen, Bennie Stemerdink,
Jan Ligthartschool 1964 -1965
Harry Beestman, Hans van Bekkum, Petrie Capis, Rie Capis, Gerda Dieperink, Bert van ’t Ende, Gerard Gijsbers, Rita ter Haar, ? Hakstege, 
Willy Hakvoort, Ineke Hengeveld, Johnny te Hofstee, Wim Jansen, Hetty te Kempel, Gerrit Kemping, Johnie Laisina, Bert Lammers, 
Martel van Lith, Riekie Meyer, Gerrit Nijveld, Noortje Oppier, Fransien Poeles, Alberdien Ribbink, Leo Romijn, Hans Schroder, Adrie Sieders (leraar)
Rinie Vaartjes, Gerrit de Vries, Jopie van Waardenburg, Benny Wameling, René van de Weerd, ? Woordes, Marijke Zoet
Jan Ligthartschool 1953 -1954
Gerrit Renskers, Wiggers, Wim Stortelers, Geert Boxem, Wim Oonk, Frits Hulman, Jan ten Veen, Meester Heesen, Jan Wormgoor, Dinie Oonk,
Rikie sSebelink, Jannie Piek, Coby Bos, Henk Samberg, Louis Blömer, Appie Berenschot, Gerrit Aarnink, Theo Pleiter, Herman Hogeboom,
Gerrit Oonk.
Jan Ligthartschool 1965 -1966 
Alma van de Berghe, Louis Bröckotter, Nannie te Brummelstroete, Nico Brunekreeft, Hans ten Dolle, Ria ten Dolle, Rianne ten Dolle,
Erna Droppers, Ansje Eppink, Jan Gijsbers, Marja Heesen, Gerda Jolink, Riekie Kerkwijk, Meester Korte, Tonnie Krabbenborg, Truus Mol, 
Ineke ten Pas, Rina ten Pas, Gerard Piek, Marijke van der PLaats, Sander Poepjes, Hanny Rensink, Marga Schreurs, Annet Tammel, Netty Wiggers
Jan Ligthartschool 1961 -1962
Jan Bruil, Pim Bussink, Derk Dam, Gerda Damkot, Annie Demkes, Marcel Eichenwald,Hannie Frederiks, Josien Hoitink, Riek Knuivers, 
Riek Knuivers, Wilma Kramer, Gerald te Kronnie, Truus Lutjegossink, Jo Meerdink Meester Sieders, Gerrie Meijer, Herman Memelink,
Erna Rosmolen of Rosman, Marty Severein, Gerrie Stortelers, Coen Tenkink, Annet van der Vange Hans Vroom Gerard van Vuuren, Ria Wes, 
Jan Ligthartschool 1962 -1963
Diny Blekkink, Hetty Grevink, Dhr Sieders, Hans te Kortschot, Jan Meinen, Frits Nijhuis, Dientje Reessink, Carel van Sorgen, Anita Tybout, Theo Vlieg, Annie Wanders, Ferna Weber, Gerrit of Hans Wesselink, Marga Winkelhorst
Lees verder

Huishoudschool

Huishoudschool jaren ’30
Archief: B. Godthelp
Met Willemien Heesen,
 Bovenste rij derde van rechts Willemien Bessinkpas. Naast haar H. Te Voortwis (4e van rechts) en waarschijnlijk helemaal links Willemien Nijenhuis.

Opgericht:
Hoofd:

Huishoudschool 1964 -1965  
WillemienHamer, Aafke Muller, Ineke Krabben, Thea Simmelink, Bettie Smeman, Ingrid Smeman, Joke Vierkant,
Lidy Vogels, Leni Wiggers, Ria te Winkel
Huishoudschool 1965 – 1966
Loes Kuiper, Juffrouw Aalbers, Leni te Bokkel, Ina Bollen, Grietje van Doorn, Willemien Elzinga, Mientje Hamer, Gerda Hoekstra,
Sonja Jentink, Miep Lamers, Willie Lobeek,   Juliana Loupatty, Ria Schonewille, Thea Simmelink, Lucienne Strik, 
Anneke Tolk, Willie te Winkel
Huishoudschool 1965-1966
Met o.a.: Nellie ten Bos, Tonnie Hardebol, Anita Helmink, Riena v.d. ( ten ) Kaa ( Dolle), Dini Slot(Ten Elshof)


Lees verder